Hamile Kıyafetleri Nereden Alınır?

Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre içinizde büyüyen mucizenin bedeninizde yarattığı değişiklik artık gözle görülebiliyor demektir. Her zaman giydiğiniz kıyafetleri bir kenara kaldırıp gardırobunuzda yer açmaya başlayabilirsiniz.

 

Eşimin hamile kıyafetine ilk ihtiyaç duyduğu zamanlarda çevremizden LCW mağazalarını önerenler oldu. Arada bir de olsa uğradığımız bu mağazada daha önce hamile kıyafetlerini hiç fark etmemiştik bile. Algıda seçicilik diye buna derler sanırım 😀

 

Her LCW mağazasında ufak da olsa hamile kıyafetleri için bir alan oluşturmuşlar. Etek, bluz, pantolon, t-shirt, şort ve elbiselerden oluşan ve fazla renk seçeneği bulunmayan kıyafetler mevcut. Fiyatları da oldukça uygun. Ayrıca http://www.lcwaikiki.com/ sitesinden de hamile kıyafetlerini beğenip almanız mümkün. Tabii ki ben yine de değişen vücut yapınıza uygun olan kıyafeti seçmek için deneyip alma yöntemini öneririm.

 

İkinci duyduğumuz mağaza ise GEBE mağazaları oldu. Biz de böylelikle Ankara CEPA alışveriş merkezinin yolunu tuttuk. Eşim mağazadaki kıyafetleri görünce bayıldı. Birini bıraktı diğerini denedi. Ben de kıyafetlerin ücretine bayıldım tabii 😀 Sonrasında ise eşimle bu mağazayı son bir seçenek olarak bırakmaya karar verdik. Hatta hala hamile kıyafeti satan bir mağaza açsak mı diye tartışıyoruz 😀

 

GEBE mağazasındaki ürünleri internet üzerinden almak istiyorsanız http://www.e-gebe.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Zaman zaman unnado.com, markafoni.com, trendyol.com, limango.com gibi online alışveriş sitelerinde de GEBE indirimlerini yakalayabilirsiniz.

 

Bu süreçte Ankara’da bulunan hamile giyim mağazalarını ve diğer alternatifleri iyice araştırmaya başladık. Eşimin başından beri çok istediği kot tulumu Kızılay’da Gama İş Merkezi’nde bulunan HELL  KLAR mağazasından bulmayı başardık. Diğer mağazalarını görmek için http://www.hellklar.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Fiyat politikasını oldukça uygun bulduğumuz ve çeşitliliğini sevdiğimiz bir diğer mağaza ise YEŞİM Mağazaları oldu. Ankara’nın bir çok semtinde bulabileceğiniz mağazaları ile hamile anneleri mutlu ettiğini söylemek mümkün. Eşim Bahçeli’deki Yeşim Mağazalarını keşfetmesiyle birlikte iki pantolon, bir etek, bir şort ve bir t-shirt ile her ürünün tadına baktı diyebilirim 😀 Kalitesi de gayet iyiymiş, kendisi öyle söylüyor. http://www.koyluoglu.com.tr/ sitesinden Ankara’da bulunan mağazaların adreslerini görebilirsiniz.

 

Sizlere tavsiye edebileceğim bir kaç farklı mağaza daha var. H&M, C&A ve OXXO mağazaları. H&M mağazalarını Cepa ve Gordion alışveriş merkezlerinden ziyaret edebilirsiniz. C&A mağazalarına ise Antares, Kentpark, Gordion, Ankamall ve 365 mağazalarından ulaşabilirsiniz. H&M, C&A ve OXXO mağazalarından birçok kıyafet aldık. Gerçekten kaliteli ürünlere sahipler ve birçok çeşit bulabilirsiniz.

 

OXXO mağazalarında hamile kıyafeti adı altında satışa sunulmasa da hamile tipi pantolonlar bulmanız mümkün. Fiyatı ise LCW, Yeşim gibi mağazalara kıyasla biraz daha pahalı. Cepa, Ankamall, Kızılay, Karum ve Bahçelievlerde OXXO mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Son olarak ise sizlere online satış mağazalarının bir listesini sunmak istiyorum. Eşimle yazdığımız bu yazı ile birlikte kendinize uygun hamile kıyafetlerini mutlaka bulabileceğinize inanıyorum. Alışverişinizin tadını çıkarın 😀

 

http://www.e-secen.com/

http://www.hamilestore.com/

http://kids.limango.com.tr

http://www.unnado.com

http://www.hamilegiyim.com.tr

http://www.e-gebe.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir